Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Pergola NOMO

Profile i wymiary Nomo łączą w sobie zasadniczy kształt i większą wydajność. Specjalne wygięcie płóciennych profili pozwala na swobodny przepływ wody do uchylnych rynien, gwarantując doskonałą wodoodporność. Niebanalny kształt, który doskonale integruje się z budynkiem i otaczającą przestrzenią, ale wyposażony w dużą skuteczność. Nomo to pergola nowej generacji z wysuwaną pokrywą, odpowiednią do przestrzeni otwartej lub zarezerwowanych miejsc. Aluminiowa konstrukcja z elementami ze stali nierdzewnej może osiągnąć wymiary 550 na 700 cm, a dzięki poziomemu profilowi ​​o długości 32 cm jest przeznaczona do umieszczenia pionowej markizy Zip Raso, całkowicie ukrytej po zamknięciu. Oferując całkowitą ochronę przed deszczem, dzięki uchylnemu systemowi rynnowemu, Nomo można uzupełnić o obwodowe oświetlenie LED RGB z białymi lub LED Line.

Zaprojektowany zsuwany dach pozwala na skuteczną ochronę nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także skutecznie chroni przed opadami deszczu, przy jednoczesnej kontroli nawiewu przestrzeni pod pergolą, a tym samym gwarantuje wypoczynek w ogrodzie lub tarasie bez względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Zastosowanie nowoczesnego wkomponowanego w belki poziome, systemu rynienek pozwala na odprowadzanie wody z lamel dachowych, poprzez słupy nośne, bezpośrednio na podłoże, co dodatkowo podnosi wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto również podkreślić iż pergola NOMO może być instalowana w kilku systemach: odrębnej konstrukcji (wsparcie pergoli na 4 kolumnach do maksymalnego wymiaru 5,5m x 7m), wsparcie na 2 kolumnach i montażu przyściennym lub patio (instalacja pergoli pomiędzy dwoma budynkami/w opasce betonowej nad tarasem).
To Klient decyduje w jakich warunkach pragnie wypoczywać poprzez wybór najlepszego dla siebie wariantu. Od dziś Twój wypoczynek na świeżym powietrzu jest w całości w Twoich rękach; możesz zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu tak jak lubisz, patrzeć w niebo korzystając z wygody, komfortu i odrobiny luksusu jakie gwarantuje Ci pergola NOMO.... a pogoda? Cóż, pogoda na pewno już Ci w tym nie przeszkodzi ;)

Właściwości:

Aluminiowa pergola z wysuwaną pokrywą Tecnic (napięta pokrywa z bocznym drenażem)

  • Opcjonalnie dołączenie pionowej markizy Raso
  • Zintegrowane rury spustowe na obwodzie umożliwiające odprowadzanie wody
  • Konstrukcja wykonana na wymiar z możliwością łączenia większej liczby modułów
  • Wysuwana osłona Tecnic sterowana pilotem, standardowo wyposażona w blokujący, wodoodporny, ognioodporny, bardzo stabilny pokrowiec z PVC
  • Rozmiar słupka: 15 x 15 cm
  • Ochrona przed: słońcem, deszczem, wiatrem
  • Maksymalny rozmiar konstrukcji: dł. 550 x gł. 700cm

 

Pobierz katalog:

 

UKŁAD MODUŁOWY - 2 moduły


Wolnostojące
pergole NOMO
łączące dwa
moduły

UKŁAD MODUŁOWY - 2 moduły


Dwa moduły o różnych głębokościach

UKŁAD MODUŁOWY - 3 moduły


Wolnostojące
pergole NOMO
łączące trzy
moduły

UKŁAD MODUŁOWY - 4 moduły


Wolnostojące pergole NOMO łączące cztery moduły

ODPROWADZENIE WODY


Rynna
zintegrowana
w profilach
nośnych
uniezależnia
obieg
odprowadzania
wody.

OŚWIETLENIE LINIOWE LED


SYSTEM OŚWIETLENIOWY IP 65

Wstępnie zmontowany i certyfikowany
układ
elektryczny.