Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Dachy Szklane
Niezależnie od tego, czy lubisz wieczorne słońce, słuchasz tupotu kropel deszczu, czy patrzysz jak płatki śniegu delikatnie opadają, szklany dach stanowi idealne miejsce dla całej rodziny, od wczesnego rana do późnej nocy, od stycznia do grudnia

SYSTEMY DACHÓW SZKLANYCH

Kto nie lubi przebywać na świeżym powietrzu i podziwiać przyrody w ogrodzie lub na tarasie.
Z pomocą szklanego dachu lub ogrodu zimowego można przez cały rok, niezależnie od pogody, czuć się jak pod gołym niebem, a dzięki ochronie przeciwsłonecznej mieć kontrolę nad gorącym latem. Dla promiennych momentów z pełnią widoku.

Nocne liczenie gwiazd, zimowe podziwianie wirujących płatków śniegu czy letni deszczyk – dachy szklane i ogrody zimowe zawsze tworzą całkiem niepowtarzalną przestrzeń życiową. A kiedy robi się zbyt jasno lub zbyt gorąco, ochronę daje zintegrowany lub dodatkowo zakupiony system zacieniający od Lewens.

 

 
Dach szklany „czysty“ czy z markizą – do Państwa należy wybór faworyta:

loading...
system PURO
system VETRO
system INTEGRALE
ściany SZKLANE

system MURANO PURO

Model podstawowy dla małych i średnich tarasów i miejsc wokół domu:
do maks. szerokości 540 cm i głębokości 350 cm. Dostępny jako typ W JEDNEJ LINII z bocznie przylegającymi lub cofniętymi słupkami.

Stworzenie nowego pomieszczenia jest tak proste: dach szklany MURANO PURO nawet z małego tarasu stworzy ulubiony kącik na każdą pogodę, bez wielkich nakładów, a przy tym jest solidny, wszechstronny i ma atrakcyjną cenę.
Idealna ochrona przed niepogodą na każdą porę roku: z dachem szklanym MURANO PURO mogą Państwo powiększyć przestrzeń mieszkalną i przedłużyć sezon tarasowy.
Grill w zimie czy naprawa roweru przy mżawce – Murano PURO to idealny partner w spędzaniu czasu wolnego.
Ze słupkami odprowadzającymi wodę i zintegrowanym dodatkowym systemem odprowadzania wody MURANO PURO oferuje maksymalną przestrzeń. W zależności od upodobań i warunków budowlanych dach szklany można uzyskać ze słupkami w jednej linii po bokach lub cofniętymi. Dzięki maksymalnej szerokości 540 cm i głębokości 350 cm. Murano PURO nadaje się do małych i średnich tarasów. Elegancką konstrukcję można zamontować niemal na każdym tarasie. *

System MURANO VETRO

Dach szklany jako ochrona przed warunkami atmosferycznymi do dużych tarasów i miejsc wokół domu: do maks. szerokości 700 cm i głębokości 500 cm.Dostępny jako typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę lub Typ Wysunięty z cofniętymi słupkami.

W wieczornym słońcu, dudniącej zawierusze albo lekkim szumie płatków śniegu – dach szklany Murano Vetro zapewnia ulubione miejsce dla wszystkich domowników, od wczesnych poranków do późnej nocy i od stycznia do grudnia!
Z dachem MURANO Vetro zyskują Państwo idealną ochronę przed niepogodą o każdej porze roku i przedłużają Państwo sezon tarasowy: nieważne, czy chodzi o zimowe grillowanie czy powiew świeżego powietrza w mżącym deszczyku – Murano Vetro to zawsze idealne rozwiązanie.
Wybierz swojego faworyta: typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę i zintegrowanym systemem odprowadzania wody lub typ Wysunięty z cofniętymi słupkami, zawsze dostępny także ze słupkami bocznie cofniętymi. Dzięki maks. szerokości 700 cm i maks. głębokości 500 cm jako jedna konstrukcja Murano Vetro nadaje się również do większych tarasów, a jako układ sprzężony nawet do bardzo dużych szerokości. Elegancką konstrukcję można zamontować bez większych nakładów niemal na każdym tarasie.

system MURANO INTEGRALE

Szklany dach ze zintegrowaną markizą na dachu oferuje łączoną ochronę przed niepogodą i przeciwsłoneczną – także na dużych tarasach i miejscach wokół domu: do maks. szerokości 700 cm i głębokości 500 cm.Dostępny również jako typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę lub jako typ WYSUNIĘTY z cofniętymi słupkami.

Tak wszechstronny, jak wymaga tego pogoda i pora roku. Murano INTEGRALE oferuje zróżnicowaną ochronę przed deszczem, temperaturą i zbyt dużym nasłonecznieniem. Dach szklany ze zintegrowaną markizą. Słońce wędruje po niebie, więc ochrona też musi w pewien sposób wędrować. Ocena: „wyjątkowo praktyczny“.
Dzięki markizie zintegrowanej z profilem ściennym MURANO INTEGRALE łączy widoczność i ochronę przed niepogodą szklanego dachu z zaletami funkcjonalnej ochrony przeciwsłonecznej dobrej jakości. Wybierz swojego faworyta: typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę i zintegrowanym systemem odprowadzania wody lub typ Wysunięty z cofniętymi słupkami, zawsze dostępny także ze słupkami bocznie cofniętymi. Dzięki maks. szerokości 700 cm i maks. głębokości 500 cm jako jedna konstrukcja Murano INTEGRALE nadaje się również do większych tarasów, a jako układ sprzężony nawet do bardzo dużych szerokości. Elegancką konstrukcję można zamontować bez większych nakładów niemal na każdym tarasie.

Ściany Szklane Lewens

Ściany skonstruowane z przesuwnych tafli szklanych do idealne uzupełnienie dachu szklanego, które można ustawić do ochrony przed wiatrem i niepogodą po bokach (z belką poprzeczną/trójkątnym zamknięciem) i/lub na froncie.

Szklana ściana zamiast wiatru i niepogody: ze szklanymi ścianami Lewens szklany dach i wbudowane siedziska stają się najlepszym schronieniem, a wiatr może co najwyżej poruszyć listkami, a nie obrusem!
Stabilna i niezawodna ochrona przed wiatrem i niepogodą w formie dachu szklanego może zostać uzupełniona ścianami szklanymi o wysokiej przejrzystości.
Ściany składają się z 2 do 10 przesuwnych tafli szkła, które poruszają się po 2-, 3-, 4- lub 5-szynowych prowadnicach. Możliwy wybór ścian z otwieraniem i zamykaniem bocznym (typ OTWIERANY NA BOK) lub od środka (typ OTWIERANY OD ŚRODKA). 

◗ Szyna poprzeczna (do mocowania górnej prowadnicy w przypadku wykorzystania ściany szklanej jako bocznej ścianki do dachu szklanego)
◗ Trójkątne zamknięcie (oszklenie trójkątnego otworu nad ścianką boczną)
◗ Profil mocowania do ściany
◗ Do dachów szklanych i wbudowanych na stałe wnęk ściennych
◗ Do wszystkich typów i rodzajów konstrukcji dachów szklanych MURANO od Lewens
◗ Otwierane od środka o szerokości do 1150 cm lub otwierane na bok o szerokości do 580 cm*
◗ Wysokość ścian maks. 260 cm (szkło hartowane 10 mm)*
◗ Opcjonalnie trójkątne zamknięcie w różnych wariantach

Pobierz katalog i zobacz szczegóły: