Showroom czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty indywidualne spotkania od 9.oo do 13.oo

TARASOLA, PRATIC, LEWENS, ANWIS

Aluminiowe pergole tarasowe i ogrodowe

Pergola tarasowa wolnostojąca

Pergole Panelowe/Segmentowe zostały stworzone z myślą o osobach ceniących sobie prestiż i wysoką jakość za przystępną cenę. To nowoczesne konstrukcje aluminiowe wyposażone w system ruchomego i regulowanego zadaszenia, które producent postanowił oddać w ręce Klientów. W oferowanych pergolach ogrodowych zastosowano najnowsze technologie wózków jezdnych oraz wbudowanego napędu elektrycznego zapewnia komfortową i ergonomiczną pracę całego systemu zadaszenia. To niezwykle funkcjonalna, a do tego estetyczna osłona tarasu.

Nowoczesne pergole tarasowe metalowe

Pergola metalowa Panelowa/Segmentowa jest rozwiązaniem w pełni uniwersalnym: chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Z myślą o Klientach wymagających wysokiej jakości wykonania produktu zastosowano nowoczesne maskowanie systemu odprowadzania wody, poprzez ukrycie go w konstrukcji pergoli tarasowej. Dzięki temu pergola aluminiowa Panelowa/Segmentowa jest nie tylko rozwiązaniem wysoce funkcjonalnym, ale również przewyższającym pod względem estetycznym 99% rozwiązań dostępnych na rynku. Dodatkowo tę nowoczesną pergolę wyróżnia zastosowanie oświetlenia LED pozwalającego zamienić taras w przestronny salon, również po zachodzie słońca. Aluminiowa pergola z dachem pozwoli Ci korzystać z tarasu nawet podczas deszczu! Osłona tarasu jaką jest pergola metalowa może być w pełni dostosowana do potrzeb Klienta.

Jeżeli masz pytania dotyczące aluminiowych pergoli tarasowych i ogrodowych zapraszamy do siedziby naszej firmy w Wieliczce. Oczywiście nasze usługi kierujemy również do Klientów z Polski południowej. Działamy: Kraków, Katowice, Gliwice, Kielce, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane, Wadowice, to tylko większe lokalizacje, bo nie sposób wymienić wszystkie. Zapraszamy do kontaktu!

Właściwości:

 • konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej
 • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
 • system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy
 • ruchome poszycie sterowane elektrycznie
 • możliwość zastosowania automatyki pogodowej
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED   
 • wersja przyścienna i wolnostojąca
 • lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL
 • możliwość modułowej rozbudowy

 

Systemy panelowe/tkaninowe:

 

loading...
-- Pratic NOMO --
Pergola Tarasowa -- SunSolid --

Pergola NOMO

Profile i wymiary Nomo łączą w sobie zasadniczy kształt i większą wydajność. Specjalne wygięcie płóciennych profili pozwala na swobodny przepływ wody do uchylnych rynien, gwarantując doskonałą wodoodporność. Niebanalny kształt, który doskonale integruje się z budynkiem i otaczającą przestrzenią, ale wyposażony w dużą skuteczność. Nomo to pergola nowej generacji z wysuwaną pokrywą, odpowiednią do przestrzeni otwartej lub zarezerwowanych miejsc. Aluminiowa konstrukcja z elementami ze stali nierdzewnej może osiągnąć wymiary 550 na 700 cm, a dzięki poziomemu profilowi ​​o długości 32 cm jest przeznaczona do umieszczenia pionowej markizy Zip Raso, całkowicie ukrytej po zamknięciu. Oferując całkowitą ochronę przed deszczem, dzięki uchylnemu systemowi rynnowemu, Nomo można uzupełnić o obwodowe oświetlenie LED RGB z białymi lub LED Line.

Zaprojektowany zsuwany dach pozwala na skuteczną ochronę nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także skutecznie chroni przed opadami deszczu, przy jednoczesnej kontroli nawiewu przestrzeni pod pergolą, a tym samym gwarantuje wypoczynek w ogrodzie lub tarasie bez względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Zastosowanie nowoczesnego wkomponowanego w belki poziome, systemu rynienek pozwala na odprowadzanie wody z lamel dachowych, poprzez słupy nośne, bezpośrednio na podłoże, co dodatkowo podnosi wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto również podkreślić iż pergola NOMO może być instalowana w kilku systemach: odrębnej konstrukcji (wsparcie pergoli na 4 kolumnach do maksymalnego wymiaru 5,5m x 7m), wsparcie na 2 kolumnach i montażu przyściennym lub patio (instalacja pergoli pomiędzy dwoma budynkami/w opasce betonowej nad tarasem).
To Klient decyduje w jakich warunkach pragnie wypoczywać poprzez wybór najlepszego dla siebie wariantu. Od dziś Twój wypoczynek na świeżym powietrzu jest w całości w Twoich rękach; możesz zrelaksować się w zaciszu własnego ogrodu tak jak lubisz, patrzeć w niebo korzystając z wygody, komfortu i odrobiny luksusu jakie gwarantuje Ci pergola NOMO.... a pogoda? Cóż, pogoda na pewno już Ci w tym nie przeszkodzi ;)

Właściwości:

Aluminiowa pergola z wysuwaną pokrywą Tecnic (napięta pokrywa z bocznym drenażem)

 • Opcjonalnie dołączenie pionowej markizy Raso
 • Zintegrowane rury spustowe na obwodzie umożliwiające odprowadzanie wody
 • Konstrukcja wykonana na wymiar z możliwością łączenia większej liczby modułów
 • Wysuwana osłona Tecnic sterowana pilotem, standardowo wyposażona w blokujący, wodoodporny, ognioodporny, bardzo stabilny pokrowiec z PVC
 • Rozmiar słupka: 15 x 15 cm
 • Ochrona przed: słońcem, deszczem, wiatrem
 • Maksymalny rozmiar konstrukcji: dł. 550 x gł. 700cm

 

Pobierz katalog:

 

UKŁAD MODUŁOWY - 2 moduły


Wolnostojące
pergole NOMO
łączące dwa
moduły

UKŁAD MODUŁOWY - 2 moduły


Dwa moduły o różnych głębokościach

UKŁAD MODUŁOWY - 3 moduły


Wolnostojące
pergole NOMO
łączące trzy
moduły

UKŁAD MODUŁOWY - 4 moduły


Wolnostojące pergole NOMO łączące cztery moduły

ODPROWADZENIE WODY


Rynna
zintegrowana
w profilach
nośnych
uniezależnia
obieg
odprowadzania
wody.

OŚWIETLENIE LINIOWE LED


SYSTEM OŚWIETLENIOWY IP 65

Wstępnie zmontowany i certyfikowany
układ
elektryczny.

 

Pergola SunSolid

Nowa pergola SunSolid to estetyczna konstrukcja aluminiowa z ruchomym zadaszeniem. System wózków jezdnych poruszany dzięki wbudowanemu napędowi elektrycznemu zapewnia komfortową pracę systemu zadaszenia. Pergola chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Pomysłowo ukryty w konstrukcji system odprowadzania wody powoduje, że SunSolid to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Opcjonalne oświetlenie LED pozwoli zamienić Twój taras w przestronny salon również po zachodzie słońca.

Właściwości:

 • konstrukcja wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów ze stali nierdzewnej
 • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
 • system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy
 • ruchome poszycie sterowane elektrycznie
 • możliwość zastosowania automatyki pogodowej
 • możliwość zastosowania oświetlenia LED
 • wersja przyścienna i wolnostojąca
 • lakierowanie konstrukcji w dowolnym kolorze z palety RAL
 • maksymalne wymiary jednego modułu: szerokość 4 m, wysięg 7 m
 • możliwość modułowej rozbudowy

 

Pobierz katalog:

WOLNOSTOJĄCA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

WOLNOSTOJĄCA MODUŁOWA
szerokość jednego modułu do 4,0m, wysięg do 7,0m

PRZYŚCIENNA
szerokość do 4,0m, wysięg do 7,0m

 

WÓZEK JEZDNY