Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Showroom w Wieliczce przy ul. Asnyka 15A, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.oo do 17.oo, w soboty od 9.oo do 13.oo

Salon HOME by KRISPOL

Pergole tarasowe
System Pergola to efektywne, estetyczne i relatywnie tanie wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym lub pubem.

Żaluzje drewniane 50mm, jako osłony okienne, stanowią rozwiązanie, które zasługuje na szczególną uwagę ze względu na piękny efekt dekoracyjny. 

Dach szklany Murano VETRO , to system chroniący nas przed 🌬 wiatrem, przed niespodziewanym ☔️🌧 deszczem, a także przy zastosowaniu osłony nad lub pod szkłem przed ☀️🔥 promieniami słonecznymi w trakcie popołudniowego i wieczornego grilla🛎🍻🍹z przyjaciółmi.

Pergola lamelowa bioklimatyczna SunTop/TopPrimaPergola aluminiowa lamelowa bioklimatyczna , to system chroniący nas przed ☀️🔥 promieniami słonecznymi, przed 🌬 wiatrem, a także przed niespodziewanym ☔️🌧 deszczem w trakcie wieczornego grilla 🛎🍻🍹z przyjaciółmi.

Komfort przebywania na tarasie w słoneczne☀️ i upalne 🌡️, a także w deszczowe 🌧️ dni, da nam pergola lamelowa.

Słoneczna JESIEŃ pod PERGOLĄ :)
Przedstawiamy kolejny zrealizowany projekt "Pergola SunEco 5200x2900"

Wakacje w pełni :) Słońca moc :).
Przedstawiamy kolejny zrealizowany projekt "Pergola SunEco 5800x4000 wyposażona w rolety boczne ZiiP"

Pergola tarasowa BAVONA HardTop, to rozwiązanie przeznaczone jest dla wymagających Klientów, ceniących nie tylko z niczym nieporównywalny komfort wypoczynku i skuteczność ochrony przed słońcem, ale również wysoką estetykę i staranność wykonania, odzwierciedlone również w jakości zastosowanych materiałów.

Lato pod prgolą :)
Przedstawiamy kolejny zrealizowany projekt "Pergola SunEco 4400x3700"

Lato nadchodzi, pergola gotowa :)
Przedstawiamy kolejny zrealizowany projekt "Pergola SunEco 5600x4000"